У час, коли сільськогосподарські підприємства проводять роботи по підготовці земель до зими, вивозять з полів буряки та інші сировини, водії потерпають від наслідків їх роботи: болото, бруд, земля – усе це залишає по собі на проїжджій частині габаритна с\г техніка. І як результат – слизька дорога, що може стати причиною ДТП.

Про проблему порушення ст. 139 КУпАп “Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення” говорять вже не один рік, однак щоосені воно набирає все більших обертів. Спеціалісти пояснюють це малими штрафами – 340 грн. – тому для аграріїв дешевше заплатити, аніж забезпечити водіїв можливістю змивати бруд із коліс перед виїздом з поля на трасу.

У нашому районі ця проблема теж постала, тому вже складено п’ять адміністративних протоколів, які направлять в суд для прийняття рішення. Розуміємо, що у кожного своя специфіка роботи, однак, пам’ятаймо, що це ніяким чином не має позначатися на безпеці інших учасників дорожнього руху.