«Без ініціативи керівника не має про що говорити», – саме такими словами розпочалася зустріч лановецької делегації із керівником Теребовлянської районної лікарні яка зараз славиться своїм сучасним устаткуванням та підходами до роботи. І так: перший заступник голови Лановецької РДА Олександр Батожний, лікар-травматолг Володимир Гулько, голова профспілки медичних працівників Лановецького району Олександр Зварич, начальник сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення РДА Василь Гудзь та представники ЗМІ – це гості із Лановець, які приїхали переймати досвід оптимального і дуже успішного функціонування районної лікарні. Найсучасніша апаратура, євроремонти, благоустрій – усе на відповідному рівні, який, за словами головного лікаря Теребовлянської здравниці Михайло Никеруя, важко давався. І в досягненні таких цілей діє формула приватного державного партнерства – влада-керівник лікарні-бізнес. І ніяк інакше – усі мають бути зацікавленні в функціонуванні медичного закладу.

Перевага Теребовлянської лікарні і в фінансуванні – їм вистачає повністю субвенції на заробітну плату, тому кошти від місцевих бюджетів та благодійних внесків йдуть виключно на поповнення матеріальної бази. Мабуть тому і мають сучасне лабораторне обладнання, томограф, мамограф, джакузі для породіль, санвузли у кожній палаті, проводяться роботи по облаштуванню надсучасної операційної . Не менш важливим є їх підхід до персоналу – лише близько 10% пенсіонерів (у Лановецькій лікарні – 47%), усі шість хірургів – молоді, а також і травматологи, терапевти і інші. Беруть їх спочатку на випробувальний термін – якщо справляються, то тоді вже на повну ставку. Є вимога – самовдосконалення: усі лікарі проходять стажування в Одесі, Києві, Черкасах, Австрії. І це за власний рахунок, адже позиція керівника лікарні тут наступна – він створює умови для роботи, а кваліфікація та профпридатність – справа самих працівників. Здивовані були теребовлянці, коли чули, що у нас районном виділяються значні кошти на заробітну плату (весь бюджет Лановецької КЦРЛ на 2017 рік з врахуванням змін  складає  17 601 799 грн. З них: медичної субвенції – 13 439 500 грн., кошти районного бюджету – 1 758 299 грн.).

Здивував і режим роботи. Мова йде про створення приймального діагностичного відділення та функціонування цілодобових постів травматологів, хірургів, терапевтів і т. д. Це все стало можливим завдяки об’єднанню відділів.

Лановецька делегація запитувала про своє наболіле, а як результат – питань більше, ніж відповідей. Наприклад, при фактично однаковій кількості штату Теребовля не має жодної заборгованості, а ще й працівникам виплачуються надбавки, оздоровчі та премії (однак тільки тим, хто заслужив). А це все зумовлено більшою кількістю населення – понад 60 тис. Звичайно ж, почитати, той ніби «добре там, де нас немає». Однак, все і їм відразу не вдалося зробити – крок за кроком, діалоги, зустрічі, власний авторитет, переконання та прагнення керівника – стали основними рушійними силами для створення якісної медичної галузі Теребовлянського району. І проблем в них теж вистачає, однак працюють вони, випереджаючи інших на два-три кроки.

Надіємося, що наша лановецька делегація почула не лише те, що хотіла чи вигідно почути, але й критично оцінили роботу нашої лікарні, зробили певні висновки щодо майбутніх змін. Впевнені, що при правильних діях та з мудрим керівництвом наша лікарня стане гідним медичним закладом Тернопільської області.