Благодійний Фонд “Майбутнє сиріт” спільно з службою у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації проводять акцію “Запроси дитину з інтернату на свята у родину”, яка передбачає можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, провести свята у родинах, які виявили бажання їх забрати з інтернатного закладу на період з 28 грудня 2017р. по 12 січня 2018 р.

Реєстрація учасників відбуватиметься до 15 грудня 2017 р. Учасникам акції необхідно заповнити анкети в службі у справах дітей за місцем проживання або у БФ “Майбутнє сиріт”.

Сім”ї, які виявили бажання долучитись до акції, звернувшись до служби у справах дітей за місцем свого проживання, надають:

– заяву (із зазначенням фактичного місця проживання і контактних номерів телефону);

– копію паспортів;

– довідки про те, що кандидати не перебувають на обліку в психіатра і нарколога;

– довідку про наявність чи відсутність судимості.

Також при зверненні сімей, які виявили бажання долучитися до акції,  проводиться обстеження їх житлово-побутових умов, з метою наявності умов проживання для дитини шкільної віку.

Контактні дані: служба у справах дітей Лановецької райдержадміністрації, вул. Незалежності,19, тел. 2-20-96;  Ірина Вакалюк – координатор  акції від БФ “Майбутнє сиріт”, тел. 0966839013.