Перша урочиста сесія Лановецької міської ради Лановецької об’єднаної територіальної громади відбулася. Роман Казновецький та 26 депутатів набули повноважень голови громади та депутатів відповідно. нагадаємо, що 29 жовтня відбулися перші вибори до Лановецької громади, куди ввійшли Краснолуцька, Якимівська, Загірцівська та Юськовецька сільські ради та місто Ланівці. Громадськість вирішили довірити своє майбутнє тоді ще діючому меру Казновецькому та обрали перше скликання довірених осіб. Сьогодні ж протягом засідання ми побачили, що так – ці люди можуть працювати, адже усі питання порядку денного (а їх було двадцять) були проголосовані та підтримані більшістю. Найцікавіше було спостерігати за виборами секретаря міської ради та першого заступника. На ці посади були запропоновані кандидатури міським головою, а саме – Вікторія Хомяк та Руслан Задерей, яких і підтримали одностайно.

Дивно було спостерігати нам, наприклад, за діями тернопільських журналістів, які тихенько сиділи в куточку і писали про побачене. Чому дивно? По-перше, представники “Терену”, який приписують пану Чайківському, на першій сесії міської ради в Ланівцях? Чого б це? По-друге, їхні статті із  коментарями депутатів виходили з такою швидкістю та оперативністю, що виникає запитання – а коли ж ті обранці коментувати щось могли як вони на сесії сиділи в той момент, коли розміщувалися публікації? Хто-зна, може вони телепати? Звичайно, це не так важливо, просто логічно не вибудовується – ми маємо працювати на розвиток своєї громади, а окремі персонажі прагнуть вже опозиціонувати.

Попри все, ми хочемо побажати і голові громади і депутатам мудрих і виважених рішень, терпіння, обєктивності, конструктивних діалогів, і дій -побільше справ, і менше балаканини!