У 2017 році в населених пунктах та на об’єктах суб’єктів господарювання на території України зафіксовано 71514 пожеж, що на 17, 7% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Внаслідок пожеж загинуло 1222 особи та 1118 отримало травми. Порівнюючи з аналогічним періодом 2016 року, кількість загиблих внаслідок пожеж збільшилась на 6 %, кількість травмованих – на 22,6 %. Крім того, з настанням холодів в осінньо-зимовий період значно збільшується кількість пожеж через порушення використання теплових та електричних приладів. Враховуючи викладене, та з метою виконання вказівки № 12-287/01 від 04.12.2017 відділу взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю ДСНС України, працівниками Лановецького РС Управління ДСНС України у Тернопільській області проведено наступну роботу:
  1. Посилено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, радіопередачі, друковані, забезпечено поширення додаткових проблемних матеріалів щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності, надаються практичні рекомендації з дотримання вимог пожежної безпеки. При проведенні рейдів залучаються місцеві органи влади, громадські організації, волонтери.

Сплановано та проведено спільно із представниками засобів масової інформації та наглядовими органами 7 грудня 2017 року бесіди з населенням щодо дотримання вимог пожежної безпеки у житловому секторі й висвітлено зазначені події у засобах масової інформації.