Напередодні новорічно-різдвяних свят юні спортсмени Лановеччини зробили унікальні подарунки для усієї Тернопільської області – три золотих і три бронзових медалі у скарбницю Лановецького ДЮСШ.  Про все по черзі. У м. Львові проходив турнір серед кращих спортсменів України. Честь нашого краю представляв Сергій Крук. Завдяки досвіду та майстерності, жаги до перемоги та любові до своєї справи – став дворазовим чемпіоном України: в стрибках вдовжину – результат 7м 60см; в потрійному стрибку – 15м 40см.

В Львівській області  на спортивній базі “Тисовець” проходив чемпіонат  України з біатлону. Честь Тернопільщини представляли троє ланівчан – Давид Драбик, Руслан і Роман Бригадири. У масовому старті на 12,5 км участь взяло 48 учасників зі всієї України. Так, наш Руслан Бригадир показав кращий час і став чемпіоном України, виконавши норматив майстра спорту. За ці високі досягнення нагороджений золотою медаллю. Окрім цього, за два інших дні змагання – отримав ще дві бронзових нагороди.

В м. Івано-Франківську проходив турнір з легкої атлетики. Назар Флисник – житель Лановеччини, який захищав честь Тернопільщини в змаганнях. В забігу на 60м показав третій результат, за що нагороджений бронзовою медаллю.

Ми вітаємо наших земляків із перемогами та здобутками. Дякуємо, що своєю невтомною працею прославляєте наш Лановецький край! З прийдешніми святами Вас та Ваші родини і ще більше перемог у наступному 2018-му році.